Ogłoszenie Wydawcy

 

Szef Projektu Informatycznego dla sieci 100 portali internetowych o tematyce kulturalnej

Szukam pełnego charyzmy szefa projektu informatycznego  o tematyce kulturalnej (wydania wieczornego) realizowanego dla sieci ok. 100 portali miejskich i regionalnych. Szukam osoby której pasją są oldskulowe, prawdziwe media w dawnym stylu. Jeśli potrafisz utrzymać możliwie najwyższy, ambitny poziom takich wydawnictw, to szukam właśnie Ciebie. Nasze wydawnictwo stawia na jakość. Główną treścią wydania wieczornego będą treści kulturalne.

To praca na pełen etat, i szukam osoby która popracuje wyłącznie dla naszego wydawnictwa przez ok. 10 miesięcy. To praca zdalna. Będziesz miał 1-2 osoby „pod sobą”. Wynagrodzenie zaczyna się od 9000 PLN miesięcznie brutto (6337 PLN netto) w 3-miesięcznym okresie próbnym, do tego dochodzi udział we wpływach z reklam. Po okresie 10 miesięcy możemy zadecydować aby popracować razem trochę dłużej, ale to rozmowa na kiedy indziej.

Musisz zdecydowanie być szefem własnego siebie, zdolnym do pokierowania całym projektem, podwyższając jego poziom. Szukam osób które są w stanie samodzielnie wyznaczać sobie cele, i które mają wiedzę i doświadczenie w realizacji takich projektów za pomocą narzędzi informatycznych, i mają też odpowiednią wizję realizacji złożonych projektów wydawnictw on-line. Musisz być kompetentny w sprawach informatycznych, to projekt którego esencją jest współpraca z grupami programistów.

Twoim zadaniem będzie koordynacja i wdrożenie projektu informatycznego o dość sporej skali złożoności. Winieneś mieć doświadczenie w tworzeniu
bardziej zaawansowanych wdrożeń serwisów www. Winieneś być w stanie samodzielnie zarządzać systemami sieci społecznościowych, systemami zarządzania treścią z pozycji ich administratora. Musisz koordynować zlecanie prac programistycznych.

Twoim zadaniem najpierw będzie pokierowanie startem testowej wersji tytułu. Testujemy nasz produkt, tworzymy go testowo na bazie dostępnych zasobów. Sprawdzamy potrzeby. W pierwszym okresie próbnym realizacji projektu winieneś przetestować model biznesowy projektu na dostępnej infrastrukturze, sprawdzić czy jest możliwe osiąganie założonych w biznesplanie przychodów wykorzystując już dostępną infrastrukturę ok. 100 portali regionalnych i miejskich a także własny system paywall wydawnictwa. Winieneś wdrożyć za pomocą podległego sobie zespołu programistów takie moduły jak np. adserwer, wdrożyć i promować serwisy typu VOD.

Mam nadzieję że Ty nauczysz się czegoś od naszego teamu, i w zamian my także nauczymy się czegoś od Ciebie, zdobywając cenne doświadczenie. Jeśli się sprawdzisz, możesz dostać pracę szefa tego wydawnictwa.

Jest to praca zdalna, ale mamy też dwa biura. Na wypadek gdybyś chciał je zaludnić, pytaj o szczegóły. Wymagamy pracy tylko dla naszej organizacji. Nie szukamy osób które łączą kilka różnych projektów. Co jakiś czas nasz zespół zbiera się by ustalać dalsze kierunki pracy.

Praca możliwa do objęcia od zaraz, ale termin ostateczny to 22 marca 2013. Lepiej nie zwlekaj z nadesłaniem swojego CV. Aplikacje możesz wysyłać ma email działu w którym pracuję: ekonomia[@]poselska.pl

Zachęcam Cię do nadsyłania kreatywnych aplikacji. Mam nadzieję na pracę z Tobą.

Adam Fularz, wydawca, Merkuriusz Polski- www.merkuriusz.eu. Współprowadzi media internetowe od 1994 roku. Ekonomista, czasem jeszcze promuje idee ekologiczne. Autor i współautor wielu prac ekonomicznych.